pátek 20. června 2008

Špekáčkový stav

Dneska je dvacátýho června.
Dneska jsem chtěl být o deset kil lehčí.
Povedla se jenom čtyři.
Aspoň že tak.
Ale trest mě nemine.
Všimli jste si, jak jsem alibisticky nikdy nezmínil případný sankce?
Můj ortel zní: ""Půjdeš do dvou týdnů za specialistou a řekneš:"Dobrý den, chtěl jsem zhubnout deset kil a nedokázal jsem to. Potřebuji vaši pomoc." A běda ti jestli to budeš oddalovat.""
Tak.


...a teď jdu na pivo


.

14 komentářů:

 1. teda...
  Pivecko si dej- to je nejlepsi iontak :-)

  OdpovědětVymazat
 2. 14 dní marodění hříběte plus ty zatrápený sena a mám o pět kilo taky míň. Ale když koukám, jak naskakujou kila tomu bejvalýmu marodovi, tak nepochybuju, že já to taky zas naberu! :-)

  OdpovědětVymazat
 3. Lilu, moc jich nebylo ;-) a dokonce po "malejch", ale sedly, to zas jo. I proto, že byly jen tak, mezi příjemnými řečmi a těch bylo dost, stejně jako známých, kterých jsem dneska potkal nějak hrozně moc. Až se mi domů nechtělo...

  Ruliso, gratuluju k tomu minulému času ;-) a kila? Vždyť bys za chvíli byla průhledná :)

  OdpovědětVymazat
 4. Anonymní21.06.08 1:21

  Pivo dělá
  hezký těla
  :o)))

  Inka

  OdpovědětVymazat
 5. no potěš pánbu... :)
  ...a neponocuj hernajs :-))

  OdpovědětVymazat
 6. Ukradli jsme ho kafiňákovi z auta... Dvakrát.
  To za pár kilo stojí. :-)
  A neboj, v podstatě (té své hmotné ženské) je mně ještě docela dost. :-))

  OdpovědětVymazat
 7. jsem chtela napsat "no teda, na pivo jo?" ale lilu me predbehla :)
  Tak zase to ber pozitivne, ne? Lepsi 4 nez ani jedno.

  OdpovědětVymazat
 8. Ruliso, to rozhodně.

  Tezz, jo, je to pozitivní :) mínus deset by mohlo být, klidně i víc, jenže za cenu zdegenerování, protože odbourání všeho kolem, podle mě degraduje dobrej pocit z úspěchu ;-)

  OdpovědětVymazat
 9. Inko, to je otazka vkusu :)))

  OdpovědětVymazat
 10. ctyri kila josu hodne! Kez by se to povedlo me. byla bych nadsena.

  OdpovědětVymazat
 11. Radko, díky za povzbuzení :) pro mě je to málo, tedy vzhledem k celkovému snažení, ale kilo měsíčně je způsob, který by měl fungovat i podle doktorů. Několikrát jsem šel během těch pěti měsíců taky do plusu, ale snad bude výsledek dobrý (dobrý výsledek = být se sebou spokojený).

  OdpovědětVymazat
 12. Zhubla sem 10 kilo za rok. Když jsem začla trávit čim dál víc času u přítele doma, "tchýně" mi servírovala menší porce než na co sem byla zvyklá. Styděla sem se si říct o přídavek. Na jídelníčku ale zůstaly odpolední mlsání ke kafi, večerní brambůrky a pivo a občasné masné nebo sýrové orgie. Neplánovala sem to, stalo se. A už dva roky si držím výsledek. ..jen pokus o recept..
  Barb

  OdpovědětVymazat
 13. Jirko, znám ty potíže s váhou zase druhé strany, zvláště z minulosti, co bych tenktát dala za kilo navíc...a ještě jsem kolikrát slyšela, ať už s tou dietou neblbnu. To mi bylo ouvej..

  OdpovědětVymazat
 14. Barb, že bych si pořídil podobnou tchýni? dobrý recept.. :-)) (ale jo, nic jiného, než úprava životního stylu v tom není, to je fakt)

  Anino, taky znám pár takových osobně - zrovna včera jsem mluvil s klukem, který má problém v silnějším větru, fakt "věchejtek" a on mi prosím vykládá, jak má problém s nočním vyjídáním ledničky! :) Zpucuje mnohem větší množství než já a moje ruka je jak jeho noha. Nespravedlnost vládne světem :)

  OdpovědětVymazat