středa 30. dubna 2008

Děvčata...

dávejte mi dneska na sebe pozor, ano?...

9 komentářů:

 1. Dám, dám ;-) ono to nebude zas tak spalující :-))

  OdpovědětVymazat
 2. no "nech bejt"... vzhledem k tomu, že ses ozvala jako jediná... bůhví jak to dopadlo :-)

  OdpovědětVymazat
 3. No jak by. Já jsem vycachtaná ve vaně, s čerstvě nabarvenejma vláskama, mám upravenejch dalších dvacet fotek, a pojedenou třetí večeři. Čarodějnice? Dobrý, čéče, všichni na ně odtáhli, nikdo nebyl doma, krásnej klídek sama pro sebe. :-))

  OdpovědětVymazat
 4. gratuluji :-)))

  OdpovědětVymazat
 5. Já oželela snad poprvé posádkovou akci, protože se potřebuju učit... A nakonec jsem bídně vlezla do postele zkusit zahnat toho bacila, co se mi pokouší už pár dní o krk. Takže taky bezpečno :)

  OdpovědětVymazat
 6. i ja lečila bacila. ale moc se nezdařilo...
  na veselení se u ohně a létání na koštěti nebyla nálada:-)

  OdpovědětVymazat
 7. Nejsem sice děvče, ale něco mezi čarodějnicí a ježibabou a NIC, vůbec nic, ani pokus :) A to oheň byl docela blízko :)

  OdpovědětVymazat
 8. Tak já už bych věkem odpovídala - ale nějak jsem to "zasklila" - vůbec jsem si neuvědomila, že byl svátek. A to mě mrzí - mohla bych bývala přece jenom letět, ach jo

  OdpovědětVymazat
 9. Jes-terko, Lilu, to je jak námět na novou knihu - "S bacilem v posteli" - nemuselo by to být špatný vyprávění, ale to víte, když se jeden, tedy jedna máchá pořád na vodě a ve větru, druhá paří po koncertech, to se pak člověk nesmí divit ;-)

  Anino, zatím o tobě mluví tedy jinak, než o někom mezi čarodějnicí a ježibábou, ale i tak to byla dobrá testovací příležitost, že? :)

  Hančí, příležitostí je tolik, že tě to mrzet určitě nemusí, jistě něco najdem :)

  OdpovědětVymazat